Řecký tymiánový med s jedlým 24K zlatem - 250g

Kód: MB137
990 Kč
Skladem (2 ks)
  • Směs řeckého organického tymiánového medu a 24K jedlého zlata.
  • Dotek luxusu. Ideální jako dárek vašemu nejceněnějšímu člověku.
  • 100% přírodní BIO produkt.
  • S ozdobnou dárkovou krabičkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Med je často označován jako "tekuté zlato." Aby to zdůraznili, včelaři Stayia Farm přidali do svého nejlepšího tymiánového medu třpytivé plátky jedlého 24K zlata.

V průběhu historie bylo zlato uznáváno pro své luxusní a zkrášlující vlastnosti. Historici dlouho tvrdili, že Kleopatra používala čisté zlato jako nástroj k udržení mladistvé pleti tím, že údajně každou noc spala ve zlaté masce. Ve starém Římě se zlaté masti používaly k léčbě různých kožních problémů. Ve starověké čínské medicíně bylo zlato klíčem k mládí, protože královna dynastie Čching používala zlatý masážní váleček na svůj obličej každý den. Egypťané věřili, že léčivé síly zlata mohou vyléčit všechny druhy fyzických, duševních a duchovních onemocnění. Aplikace sloučenin zlata v lékařství, nazývaná chrysoterapie, snižuje zánět prospěšný při léčbě různých onemocnění. Alchymisté v 15. století považovali zlato za příznivý lék na většinu nemocí a připravovali s ním mnoho látek.​ V renesančních Benátkách se funkce zlata jako léku a jako symbolu bohatství snoubila se zvykem podávat po jídle zlacené, slazené mandle, aby posílily srdce a chránily před revmatismem. 

 

Tymiánový med, jak název napovídá, je druh medu vyráběného z květů tymiánu. Divoký tymián roste po celém Řecku, které je známé svým chutným tymiánovým medem, bohatým jak na aroma, tak na léčivé vlastnosti.

Tento jednokvětý med, tmavě zlaté barvy syté jantarové barvy, má luxusní a komplexní chuť, která přetrvává, a nádherné aroma, které hladí smysly. Jeho produkce pochází ze Středomoří, kde tymián hojně roste. S dokonalým slunečným klimatem je to vítězná kombinace pro výrobu čistého organického tymiánového medu. Intenzivní bylinné a květinové aroma je oblíbené nejen v Řecku, ale získává si celosvětovou oblibu. A to nejen díky své úžasně nezaměnitelné chuti, ale také kvůli nespočtu zdravotních výhod, které tymiánový med poskytuje.

Tymiánový med značky Vasilissa jde ještě o krok dále, aby se ujistil, že přívlastek „tekuté zlato“, který se medu často dává, má doslovný význam. Vyluhováním organického tymiánového medu s jedlými lístky 24karátového zlata poskytuje jejich tymiánový med ten nejluxusnější zážitek pro vaše chuťové buňky a spojuje výhody vzácného kovu s těmi, které poskytuje tymiánový med. Nabízí skutečně čistou chuť – nejčistší organický tymiánový med v Řecku, naplněný zlatými vločkami nejvyšší čistoty pro ten nejluxusnější zážitek.

 

 

Proč koupit?

  • 24K zlato. Luxusnější med už neseženete!
  • S ozdobnou dárkovou krabičkou s černou mašlí.
  • Baleno bez tepelného zpracování
  • Slouží jako antiseptikum a posiluje aktivitu imunitního systému.
  • 100% přírodní produkt bez konzervantů
  • BIO produkt

Hmotnost:

250g

Země původu:

Řecko

Doplňkové parametry

Kategorie: Cizokrajné medy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: