Med s macou - 240 g

Kód: MB136
105 Kč –10 %
E7D 5492 (2)
105 Kč –10 % 95 Kč
Skladem (2 ks)
  • Náš pastovaný med a maca peruánská
  • Se spoustu prospěšných látek a živin.
  • Jen ze dvou surovin, bez jakýchkoliv přidaných látek.
  • Ideální na lžičku, ale i do snídaní, chutná lahodně!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pastovaný luční med z naší rodinné farmy v Dobříši smíchaný s přesně vyladěnou porcí macy peruánské. O naše včelky se staráme už desetiletí s úctou a nadšením. Pochází čistě z přírodních nekontaminovaných zdrojů a naše výrobní procesy jsou šetrné k přírodě. 

Působí příznivě na fyzické a duševní zdraví, vitalitu a odolnost.

Proč tento výrobek:

Maca může být cenným podpůrným prostředkem na podporu plodnosti jak u žen, tak i u mužů. Obsahuje složky, které přispívají k větší vytrvalosti a výkonnosti. U mužů i u žen může pomoci zvýšit pravděpodobnost početí. 

Maca je také bohatá na látky podporující správný růst svalové hmoty a fyzickou vytrvalost. Díky obsahu sterolů zvyšuje fyzický výkon a regeneraci. 

Konzistence tohoto medu je ideální k natírání na pečivo nebo míchání do kaší a jogurtů, zároveň med krásně voní a chutná po višních. Višně si v lyofilizované formě zachovávají své blahodárné účinky na zdraví, které med velmi dobře konzervuje. 

Použití: 

Jelikož se jedná o pastovanou směs, je ideální na pečivo, jako doplněk cukrovinek, do jogurtů, kaší, na palačinky a nebo klasicky na lžičku :) ideálně jedna až tři lžičky denně.

Složení:

Včelí med květový, maca peruánská

Hmotnost:

240 g

Země původu

Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Medy s bylinkami a kořením
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: