Doručení do Vánoc. Objednávky přijaté do 19.12. 17:00 stihnete mít ještě pod stromečkem. Platí pro objednávky uhrazené online nebo na dobírku.

Bonbóny s MANUKOVÝM MEDEM MGO 400+ a vit. C, ochucené zázvorem a citrónem - 65g

Kód: M117
180 Kč
Kde nic, tu nic. Ale jen dočasně!
Položka byla vyprodána…
  • Na posílení imunity jako doplněk stravy.
  • Bonbony s Manukovým medem MGOTM 400+ .
  • Ochucené zázvorem a citrónem.
  • S vitaminem C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Látky jako Manuka Honey MGOTM 400+ a vitamín C byly přidány v okamžiku chlazení směsi kvůli zachování jejich vlastností.

Aktivní složky ve 4,3 g (1 bonbon) v 21,5 g (5 bonbonů) *

Manuka med MGOTM 400+ 344 mg 1720 mg

Vitamín C 4,9 mg (6% **) 24,5 mg (31% **)

kere-manuka-lokalita

Proč tento výrobek:

Manukový med obsažený v bonbónech MGOTM 400+ obsahuje minimálně 400 mg/kg methylglyoxalu (přirozeně se v takovém množství vyskytuje jen v některých manukových medech) Pro srovnání, v jiných medech methylglyoxal nepřesahuje 10 mg/kg. Bonbóny obsahují vitamín C, který pomáhá ke správnému fungování imunitního systému.

Použití:

Doporučený příjem: pomalu nechejte rozpustit bonbon v ústech. Doporučené dávkování: maximálně 5 bonbonů denně. Nepodávejte dětem mladším 6 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení:

třtinový cukr, glukózový sirup, med manuka MGOTM 400+ (8%), voda, přírodní zázvorové aroma 0,36%, přírodní aroma citrónu 0,28%, vitamín C (kyselina askorbová) 0,11%.

Hmotnost:

65 g (15 bonbonů)

Země původu: 

Nový Zéland

Doplňkové parametry

Kategorie: Včelí produkty na zdraví
Hmotnost: 0.08 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Manukový med z Nového Zélandu vyrábí včely sbírajíc nektar z křovin manuka. Jedná se o vzácný a jedinečný med, který je každoročně vyráběn jen po několik týdnu, kdy keř manuka rozkvete.

Med Manuka je předmětem rozsáhlých vědeckých výzkumů týkajících se jeho pozoruhodných vlastností. Jeho antibakteriální, antivirotické a antimykotické vlastnosti  jej odlišují od ostatních medů a činí ho tak po celém světě vysoce ceněným. Výroba medu Manuka vyžaduje zvláštní péči a rozsáhlé zkušenosti. Bylo prokázáno, že methylglyoxal (MGO) je přirozeně se vyskytující sloučenina, díky které je med Manuka tak výjimečný.

Více se dočtete na našem blogu: https://www.bzukot.cz/rubriky/blog/