Balzám na popraskanou pokožku - 30g

Kód: M98
131 Kč
Skladem (3 ks)
  • Pro pěkné nožky v sandálech.
  • Zjemní hrubou a popraskanou pokožku.
  • Na hrubé paty, oděrky či záděry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Používá se k péči o hrubou, popraskanou pokožku a k jejímu dlouhodobému změkčení a zvláčnění. Aktivní látky podporují hojení drobných prasklinek. Přípravek obsahuje pachový absorbér.

Základem je poctivá a pravidelná péče. Nohy mažte balzámem a nebojte se opakovat péči i několikrát denně, brzo se vám vrátí.

Proč tento výrobek:

Víte, že nejtenčí a nejjemnější kůži máte na očních víčkách? Ovšem ne všude je vaše pokožka tak hladká a hebce jemná. Nejtlustší a nejtvrdší kůži máte naopak na patách. Hrubá pokožka pak často trápí ženy také na loktech, kolenou, ale také rukou a nohou.

Proto vznikl balzám, který pomůže hrubou a popraskanou pokožku zjemnit a vrátit do hebkého a krásného stavu. Pomáhá při problémech jako jsou oděrky, hrubé paty či záděry. Důležitá je pravidelná aplikace na postižená místa. Pokud se jim budete pravidelně věnovat, čeká vás jako odměna zdravá, vláčná a jemná pokožka.

Veškerá výroba probíhá pouze v České republice. Naše kosmetika, ani suroviny, které jsou použity při výrobě, nejsou testovány na zvířatech.

Proč vzniká suchá kůže?

Možná si myslíte, že suchá kůže je dědičná nebo spojená například s kancelářskou prací v nezdravém vysušeném prostředí, faktorů, které ovlivňují vznik suché kůže, je ale hned několik. Suchá kůže v oblasti nohou může vznikat kvůli nadměrné fyzické zátěži nebo při intenzivním sportu. Vliv mohou mít i časté změny prostředí, která jsou vesměs nezdravá – tedy prašné prostředí, umělé prostředí kanceláří či častý pobyt v místnostech s nízkou vlhkostí. Určitou roli hraje také špatná obuv. Svůj vliv na suchosti naší pokožky mají i nízké teploty – ostatně jste si jistě všimli, že v zimě máte po návratu z práce občas pleť jako struhadlo.

Použití:

Balzám na popraskanou pokožku používejte každý den, ideálně večer po koupeli, kdy je pokožka jemnější. Pokud ho aplikujete na paty, pro vyšší účinek je nejprve ošetřete pilníkem či pemzou nebo nožkám dopřejte horkou lázeň – kůže bude jemnější a účinek balzámu výraznější. Nepoužívat pro děti do 3 let.

Složení:

Petrolatum, Paraffinum liquidum, Glyceryl Stearate, Paraffin, Aqua, Lanolin, Propolis Extract, Propylene Glycol, Zinc Ricinoleate, Mel, Menthol, Lecithin, Glyceryl Laurate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Hmotnost:

 30 g

Země původu: 

Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o ruce a nohy
Hmotnost: 0.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: