Propolisové kapky - tinktura - 22g

Kód: M132
88 Kč –5 %
propolisove kapky
88 Kč –5 % 83 Kč
Skladem (4 ks)
  • Obsahuje antimikrobiální látky.
  • Přírodní surovina.
  • Snadné a rychlé použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapky s obsahem účinných antimikrobiálních látek lze použít k lokální, bodové aplikaci na kůži nebo v dutině ústní. Propolis je známý pro účinek na bakterie i plísně a pro jiné hojivé účinky. Přípravky s propolisem využívají osoby s drobnými záněty, ekzémy nebo při výskytu aftů v dutině ústní.

Proč tento výrobek:

Propolisové kapky můžete používat na řadu vnějších problémů, zejména plísně a kožní onemocnění. Použít je můžete také při bodové aplikaci například na afty.

Díky propolisu žijí včelky na Zemi už miliony let – jen díky jeho antimikrobiálním účinkům přežívají ve zdraví. A my jsme všechnu sílu propolisu koncentrovali do těchto kapek.

Propolis je tuhá, hnědá pryskyřičná látka vyráběná včelkami k dezinfekčním a stavebním účelům. Základem je pryskyřice získaná ze stromů, kterou včely zpracovávají za pomoci enzymů ve svých žlázách. Na rozdíl od včelího vosku má mimo jiné i antibakteriální účinky, takže jej včelky používají k utěsnění drobných mezer v úlu nebo pokrytí cizorodých těles jako ochranu proti nákaze. Propolisu celkově včelky nevyrábí moc, je to poměrně vzácný materiál.

propolis sypany

Použití:

Propolisovou tinkturu aplikujte bodově na postiženou oblast, např. vatovou tyčinkou na afty nebo na ekzém kdekoli na povrchu kůže. Počítejte s tím, že přírodní léčba nezabere do druhého dne. Výrobek není určen pro děti.

Složení:

Alcohol, Aqua, Propolis cera

Hmotnost:

 22 g

Země původu: 

Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Včelí produkty na zdraví
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: