Ve dnech 2.6. až 10.6. jsme na dovolené. Objednávat ale můžete i během této doby a balíčky vám zašleme v pondělí 12.6. :-)

Med Bzukot - smíšený květový - pastovaný 950 g

Kód: MB120
249 Kč
Skladem (>5 ks)
  • Náš vlastní med.
  • Z místních květů středních Čech.
  • Tradiční med na podporu imunity v pastované formě.
  • Svěží, plná chuť, neteče, nekrystalizuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální med Bzukot z naší rodinné farmy v Dobříši s naší etiketou. O včelky se staráme už desetiletí s úctou a nadšením. Pochází čistě z přírodních nekontaminovaných zdrojů a naše výrobní procesy jsou šetrné k přírodě.

Tenhle kousek je v pastované formě, tj. prošel několikadenním mícháním, které při zachování všech jeho hodnotných látek změnilo jeho tekutou konzistenci na pastovou. Takovýto med již nekrystalizuje. 

Proč tento výrobek:

Med z oblasti, ve které žijeme, je pro náš organizmus tou nejlepší prevencí alergií a sezónních onemocnění, naše tělo dokáže jeho prospěšné látky vstřebat v té nejvyšší možné míře. 

Víte, z jakých zemí pochází běžný med ze supermarketu? Podívejte se příště na složení :) Náš med je 100% český, což mimo jiné znamená, že prospěšné látky v něm obsažené jsou pro náš organizmus snadno zpracovatelné a mohou pomáhat například předcházet alergiím. Levné medy z velkých řetězců také často obsahují látky zabraňující krystalizaci, zůstanou tedy déle tekuté, ale bohužel "obohacené" o chemické látky. Tyto medy mohou být také zbavené pylových zrn, které jsou sice základem krystalizace, ale které jsou zároveň velmi cennou složkou, která může pomáhat v boji proti alergiím. Stejně tak jsou často "ředěné" různými náhražkovými sirupy a výsledný produkt nemá se skutečným medem mnoho společného. 

Použití:

Pro svou pastovou konzistenci se nejlépe hodí jako nátěrka na pečivo, nebo na pomalé mlsání. Neteče, ale krásně se táhne, radost pohledět :)

Složení:

Včelí med květový

Hmotnost:

 950 g

Země původu:

Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Druhové medy
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: