Mangový sirup - 500ml

Kód: MB211
149 Kč
Skladem (6 ks)
  • Chutná jako samotná esence prázdnin!
  • Vysoký podíl ovocného pyré  (50 %), nikoliv jako u sirupů v obchodech!
  • Plody mangovníku obsahují velké množství vlákniny, antioxidanty i celou řadu vitamínů.
  • Bez barviv, zahušťovadel, aromat a dochucovadel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vypadá jako tekuté paprsky letního slunce a chutná jako samotná esence prázdnin – co je to? Přece náš lahodný mangový sirup! Plody mangovníku obsahují velké množství vlákniny, antioxidanty i celou řadu vitamínů. Právě díky vláknině je mangový sirup krásně hustý.

Proč koupit?

Domácí mangová limonáda - Rozmíchejte potřebné množství sirupu ve džbánku s vychlazenou vodou (poměr ředění 1:10), doplňte ledem, několika kousky letního ovoce a ozdobte pár lístky máty. Na zdraví! 

Mražená mangová dřeň - Sirup přelejte do nádoby vhodné do mrazničky (do mrazáku nikdy nevkládejte skleněnou lahev) a nechejte přes noc zmrznout. Tohle ledové pokušení budou zbožňovat nejen děti, ale i dospělí. 

Horký ovocný nápoj - Sáhněte po našem sirupu a zalijte ho horkou vodou (cca 70 °C) v poměru 1:10. Vznikne vám výborný, akorát sladký nápoj. Sirup můžete také přidat do jakéhokoliv čaje pro dochucení.

Je to na vás - Popusťte uzdu své kulinářské fantazii a využijte sirup při svém nedělním pečení nebo při přípravě míchaných koktejlů pro zahradní párty. 

mangovy-sirup-batkovy-sirupy-detail

Složení:

Mangové pyré min. 50 % (100% mangové pyré, sacharózový sirup, kyselina: kys. citronová), sacharóza, filtrovaná voda, kyselina: kys. citronová.  Ošetřeno šetrnou pasterizací. Neobsahuje barviva, zahušťovadla, aromata ani chemická dochucovadla.

bez-konzervantu-mango

Jak skladovat:

Po otevření uchovávejte v chladu při teplotě 4-8 °C a spotřebujte během následujících 4 týdnů. Sirup nevystavujte přímému slunečnímu záření ani extrémním teplotám. Usazenina není na závadu. 

Objem:

0,5 l

Země původu:

Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Sirupy
Hmotnost: 0.89 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: