🪻Levandulák - víno s levandulí - 0,75l

Kód: MB193
199 Kč
Skladem (1 ks)
  • Polosladký Levandulák s přírodním levandulovým aroma.
  • Koncentrovaná chuť a vůně levandule... C'est incroyable!
  • Jak popíjet: vychlazené, s ledem či sodou, do míchaného drinku.
  • Obsah alkoholu: 11,5 % obj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na písničku od Hegerové a Hapky mladé holky už moc neslyší. Ale za Levandulákem se roztouženě otočí jako za Ryanem Goslingem. A co teprve, až odhodíte korek a ven se vyvalí ta omamná vůně levandulových polí. To se jim rovnou podlomí kolena. O chuti ani nemluvě, měli jsme co dělat, abychom to při výrobě všechno nevypili. Je to sakra návykové!

Na tomhle fialovém pokladu dřely naše zlatý český ručičky přímo v Provence. Rybízáčí banda se tam osobně vypravila urvat ty nejlepší kousky, aby výsledek stál za to a vy jste mohli ochutnat to nejlepší!

Proč koupit?

Na ty nejlepší věci se vyplatí si počkat, a tak Levanduláka před otevřením řádně vychlaďte. Levandulák skvěle chutná i s pár kostkami ledu a alkoholickým míchaným drinkům propůjčí báječnou vůni i chuť.

Toto víno doporučujeme skladovat v chladu a temnu – přímé slunce mu nesvědčí. Doba skladování je 12 měsíců od data doručení. Otevřená láhev vydrží v lednici i několik dní, ale po otevření doporučujeme vypít co nejdříve, abyste se neošidili o všechny ty skvělé chutě a vůně.

Složení:

Macerované květy levandule ve víně z hroznů Irsai Oliver, zbytkový cukr

Objem:

0,75 l

Země původu:

Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocná vína
Hmotnost: 0.95 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: