Guarana v medu - 250g

Kód: M17
160 Kč
Skladem (1 ks)
  • Přírodní zdroj kofeinu.
  • Příznivý vliv na metabolismus tuků.
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu.
  • Vhodné užívat jednu lžičku denně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Guarana pochází z deštných pralesů v Amazonii a po tisíciletí byla místními ceněným prostředkem, jak se vyhnout vyčerpání a únavě při náročných výpravách. Jedná se o rostlinku bohatou na přirozený kofein, která zároveň napomáhá k rychlejšímu spalování tuků. Může být tedy ideálním spojencem při redukčních dietách, ale i při dlouhých a náročných pracovních dnech. V kombinaci s kvalitním českým medem se jedná o superpotravinu s ideálním mixem příznivých látek, která je navíc od jiných potravinových doplňků skvělá i chuťově.  

Proč tento výrobek:

Guarana je rostlinka, která při dozrání září sytě červenou barvou a připomíná otevřené oko. I Ty vydržíš s otevřenýma očima déle, její přírodní vysoký obsah kofeinu je bohatým zdrojem stimulujících látek. Kofein z Guarany, někdy též nazývaný quaranin, je v plodech obsažen ve tři krát větším množství než v kávě a uvolňuje se, na rozdíl od kávy, postupně. Obsahuje i další povzbudivé přírodní látky jako theofylin a theobromin. K tomu připočítej ještě bohatou zásobu vitaminů C a B a máš ideální koktejl proti nežádoucímu vyčerpání, který navíc může pomáhat i ke správnému trávení. A jako bonus na rozdíl od kávy nedráždí žaludek :) 

Použití:

Doporučujeme jednu lžičku denně u dospělých, půl lžičky u dětí od 3 let. Obsahuje 5% guarany.

Složení:

Včelí med, 5% guarana. Tento med má čistě přírodní složení. Pochází z obnovitelných zdrojů a výrobní procesy jsou šetrné k přírodě.

Hmotnost: 

250 g

Země původu:

 Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Supermedy
Hmotnost: 0.31 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: