Apiglukan - 250g

Kód: M18
164 Kč –5 %
Pleva apiglukan
164 Kč –5 % 155 Kč
Skladem (6 ks)
  • Na posílení imunity.
  • Obsahuje betaglukan z hlívy ústřičné.
  • Výhradně z přírodních látek.
  • Vhodný do čaje nebo na pečivo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apiglukan je významný přírodní prostředek v boji se sníženou imunitou, působí antibakteriálně a antivirově, proto je vhodný například při různých zánětech. Doporučujeme užívat jako prevenci v chřipkovém období a jako podpůrný prostředek během léčby antibiotiky nebo při chemoterapiích. Dále užíváme k podpoře krvetvorby.

Proč tento výrobek:

Beta-glukan působí jako stimulátor obranných reakcí. Má vazby na makrofágy, tzv. "ochranitelské buňky", které umí vyhledávat a ničit viry, bakterie, ale i nádorové buňky. Preventivně je beta-glukan schopný radikálního "naboostování" imunitního systém. Vysoká aktivita imunitního systému působí navíc velmi příznivě pro alergiky, ale i pro osoby s různými druhy infekcí, bojující s nádorovým bujením, případně po ozařování. 

„Kombinací pastového včelího medu a beta-glukanu vznikla nejnovější potravina určená pro zvláštní výživu s vysoce léčebnými účinky: Apiglukan. Tento produkt schválený ministerstvem zdravotnictví ČR a chráněný průmyslovým právem, je svými imunomodulačními účinky prevencí a terapií mnohých chorob a je také základní součástí alternativní léčby zhoubných nádorů."

prim. MUDr. Miroslav Pekárek, onkolog.

Použití:

2–4 x denně 1 lžička (2-4 x 10 g) do vlažného čaje nebo s pečivem 4 až 5 týdnů. Po měsíční pauze zopakovat.

Apiglukan nemá žádné vedlejší účinky, proto jej lze preventivně konzumovat neomezeně dlouho. Krátkodobě pří přechodných a stresových období je možné užít vyšší dávky. Více informací v příbalovém letáku. 

Složení:

Včelí med, beta-glukan. Tento med má čistě přírodní složení. Pochází z obnovitelných zdrojů a výrobní procesy jsou šetrné k přírodě.

Hmotnost:

 250 g

Země původu: 

Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Supermedy
Hmotnost: 0.4 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ET Avatar autora | 19.2.2022
S produktem jsem velmi spokojená. Dá se použít do caje i na chleba. Chutná dobre.