Květový pyl v medu - 250g

Kód: M14
152 Kč –28 %
pylvm (1)
152 Kč –28 % 109 Kč
Skladem (5 ks)
  • Zdroj cenných látek s vysokou nutriční hodnotou.
  • Obsahuje zejména bílkoviny, vitamin C a vitaminy skupiny B.
  • Na podporu imunitního i hormonálního systému.
  • Užíváme 1-3 lžičky denně, děti polovinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V našem medu najdete celých 5% květového pylu. Rouskovaný pyl je jedinečný tím, že se odebírá hned, jakmile se včelka vrátí se sběru do úlu. Pyl je vhodný užívat jako zajímavé zpestření jídelníčku, které nabízí celou řadu prospěšných vlastností. 

Proč tento výrobek:

Pyl působí blahodárně nejen na včelky, ale stejné blahodárné účinky má i na nás. Mimo jiné slouží i jako základní složka toho nejcennějšího, co včelky produkují, mateří kašičky. Až v posledních letech vychází najevo, že květní pyl má výborné léčebné vlastnosti, je bohatý na biologicky účinné látky, obsahuje široké spektrum nezbytných prvků a vitamínů pro lidský i zvířecí organismus. Náš pyl v medu obsahuje též dosud neznámé látky s antibiotických účinkem, což potvrzují i klinické pokusy v laboratořích. "Pyl je ideální dietetickou doplňkovou potravou pro diabetiky s všeobecně biostimulačním účinkem"  - dr. W. Rotz, Švýcarsko.

Použití

Doporučujeme 1-3 lžičky denně. U dětí a při prevenci polovinu. Při léčbě nízkého tlaku dávkujte pyl na noc. Pyl by neměl procházet tepelnou úpravou. 

Složení:

Pyl rouskovaný, med.  Má čistě přírodní složení. Pochází z obnovitelných zdrojů a výrobní procesy jsou šetrné k přírodě.

Hmotnost: 

250 g

Země původu: 

Česká republika, Slovensko

Doplňkové parametry

Kategorie: Supermedy
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: