Rakytník - tinktura FORTE - 50ml

Kód: MB154
165 Kč
Skladem (2 ks)

Proč si vybrat:

  • Obsahuje velké množství vitamínů (C, B, A, D, K).
  • Obsahem karotenu se rakytník vyrovnává mrkvi.
  • Obsahuje nejvíce vitamínu E ze všech rostlinných plodů.
  • Díky vysokému obsahu vitamínu C se mu přezdívá „citronovník severu“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děláno podle staročeské receptury.

Rakytníkové plody obsahují velké množství vitamínů (C, B, A, D, K). Vitamínu E rakytník obsahuje nejvíce ze všech rostlinných plodů. Obsahem karotenu, ze kterého se vytváří vitamín A, se rakytník vyrovnává mrkvi, která je považována za jeho nejbohatší zdroj. Díky vysokému obsahu vitamínu C, se mu také začalo přezdívat „sibiřský zázrak“ nebo také „citronovník severu“.

Proč tento výrobek:

Rakytník obsahuje vitamin B – B1, B2, B6, B3 ( nikotinamid, vitamin PP) udržující harmonickou funkci centrální nervové soustavy, B9 (kyselina listová) způsobující syntézu nukleových kyselin, krvetvorbu, růst a vývoj plodu. Vitamín C (kyselina askorbová) se uchovává i v produktech z plodů již vyrobených. Vitamín D přispívá ke správnému růstu a vývoji kostí a zároveň reguluje množství vápníku a fosforu v krvi. Vitamín E je antioxidantem a ochráncem esenciálních mastných kyselin. Vitamín K, který má na starost udržování krevní srážlivosti.

Rakytník má detoxikační účinky, hodí se pro očistu organismu. Rozpouští hleny, uplatňuje se při revmatismu, zlepšuje bolesti kloubů a svalů.

Rakytník užívaný vnitřně také reguluje tvorbu žluči a trávicích enzymů, pomáhá s léčbou žaludečních vředů, ničí bakterie, které jsou jejich původcem, stimuluje funkci jater. Může pomáhat při plicních onemocněních a v neposlední řadě může regulovat krevní oběh.

 Rakytnik-tinktura_FORTE-plod

Použití:

10 kapek do 2 dcl vody/čaje 2-3 x denně. Výrobek není z důvodu obsahu alkoholu vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Nevhodné pro děti do 3 let. Nedoplňuje pestrou a vyváženou stravu.

Složení:

lihový extrakt, rakytník plod

Objem:

 50 ml

Země původu: 

Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: