Propolis surový - 20g

Kód: M11
113 Kč –5 %
Pleva propolis
113 Kč –5 % 107 Kč
Skladem (> 5 ks)
  • Unikátní směs bioaktivních látek, pryskyřice, éterických olejů a pylu.
  • protizánětlivé účinky, bojuje proti bakteriím a virům.
  • Učinný při odstraňování bradavic, k výrobě tinktur.
  • Obsahuje minerály, pyl, proteiny a další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ať už do úlu pronikne jakýkoli zdroj nákazy, včelky neváhají a ihned jej obalí propolisem, který si svým složením aktivně poradí se všemi bakteriemi a mikroorganismy. Tak proč stejnou sílu nevyužít i na našem těle? Propolis je pryskyřičná látka s protizánětlivými a bolesti snižujícími účinky, ničí bakterie, bacily a viry.

Abychom alespoň trochu odlehčili přírodě, je propolis balen do pravého celofánu, který se na kompostu kompletně rozloží.

Proč tento výrobek:

Propolis působí antibakteriálně a dokáže ochránit celý úl proti různým zdrojům nákazy. Je to stejné, jako když dezinfekčním čistícím prostředkem umyjete koupelnu – zničíte všechny bakterie a vytvoříte vrstvu, na které nějakou dobu žádná další nepřežije. Propolis se od včelek šetrně odebere a je jen na Tobě, které z jeho možných využití zvolíš. 

Propolis má celou řadu prospěných vlastností, působí baktericidně (zároveň bakterie zabíjí i brzdí jejich růst), anesteticky (lokálně tlumí bolest), povzbuzuje imunitní systém a ruší účinky některým toxinů bakterií a virů. Dále působí antimykózně, protizánětlivě, podporuje hojení ran a zmírňuje účinek škodlivého záření na náš organizmus.

cesky-propolis-surovy-na-plastvi-medu

Použití

Při léčbě kuřích ok, různých prasklin a oděrek na patách a chodidlech: placičku uhnětenou ze surového propolisu přiložíme na postižené místo, převážeme obvazem a na několik dní necháme působit. Díky změknutí kůže je další ošetření méně bolestivé, navíc ránu vyčistí a zabrání množení bakterií.
Při problémech s bolavými zuby doporučujeme vložit kuličku propolisu na postižené místo, ta poskytne úlevu do doby odborného odstranění problému. Zde se uplatňuje dobrý anestetický účinek propolisu. 

Složení:

Surový 100% český propolis. Má čistě přírodní složení. Pochází z obnovitelných zdrojů a výrobní procesy jsou šetrné k přírodě.

Hmotnost: 

20 g

Země původu: 

Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Včelí produkty na zdraví
Hmotnost: 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: