Bonbóny s MANUKOVÝM MEDEM MGO 400+ s propolisem a vit. C - 65g

Kód: M118
200 Kč
Skladem (3 ks)
  • Na posílení imunity jako doplněk stravy.
  • Bonbony s Manukovým medem MGOTM 400+.
  • Obsahují propolis a vitamín C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Látky jako: Manuka Honey MGOTM 400+, Propolis, Vitamín C, byly přidány v okamžiku chlazení směsi kvůli zachování jejich vlastností.

Proč tento výrobek:

100% Přírodní složení bez obsahu umělých barviv a konzervantů.   Jedinečná kombinace propolisu z Nového Zélandu BIO30™ spolu s MGO™ 400+ nám pomáha při zánětech hrdla a při chřipce. Naše zkušenosti v kombinaci s jedinečnou vlastností propolisu, jenž včely používají na dezinfekci úlů, které jsou jedním z nejsterilnejších míst na světě nám říká jasné ANO těmto bonbonům.   

Obsažený v bonbónech manukový med MGOTM 400+ obsahuje minimálně 400 mg/kg methylglyoxalu (přirozeně se v takovém množství vyskytuje jen v některých manukových medech) Pro srovnání, v jiných medech methylglyoxal nepřesahuje 10 mg/kg. Bonbóny obsahují vitamín C, který pomáhá ke správnému fungování imunitního systému.

 Propolis (tzv. včelí tmel) je látka vytvořená z rostlinných pryskyřic sbíraných včelami z pupenů a mladých výhonů rostlin a stromů. Propolis slouží včelám jako těsnící materiál a desinfekce.

Použití:

Pomalu nechejte rozpustit cukr v ústech. Doporučené dávkování: maximálně 5 bonbonů denně. Nepodávejte dětem mladším 6 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení:

třtinový cukr, glukózový sirup, manukový med MGOTM 400+ (4,5%), voda, propolis 2%, přírodní aroma citrónu, vitamín C (kyselina askorbová).

Hmotnost:

65 g (15 bonbonů)

Země původu: 

Nový Zéland

Doplňkové parametry

Kategorie: Včelí produkty na zdraví
Hmotnost: 0.08 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: