🌲Bzukot med lesní - 950g

Kód: MB131 MB130 Zvolte variantu
166 Kč od 166 Kč –21 % - až –21 %
Med lesni
166 Kč od 166 Kč –21 % - až –21 % 130 Kč 270 Kč od 130 Kč
Kde nic, tu nic. Ale jen dočasně! Kde nic, tu nic. Ale jen dočasně! Zvolte variantu
Varianta
  • Náš vlastní, 100% český med.
  • Z místních lesů středních Čech.
  • Tradiční med do čaje, pokrmů, marinád.
  • Sesbíraný z lesních květin. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální med Bzukot z naší rodinné farmy v Dobříši. O naše včelky se staráme už desetiletí s úctou a nadšením. Pochází čistě z přírodních nekontaminovaných zdrojů a naše výrobní procesy jsou šetrné k přírodě. Med je sesbíraný z oblasti lesa, tj. posbíraný z nektaru lesních křovin a květin, z části medovicový. Med je o něco světlejší než klasický medovicový, ale výrazně tmavší než čistě luční. 

Proč tento výrobek:

Víte, z jakých zemí pochází běžný med ze supermarketu? Podívejte se příště na složení :) Náš med je 100% český, což mimo jiné znamená, že prospěšné látky v něm obsažené jsou pro náš organizmus snadno zpracovatelné a pomáhají například předcházet alergiím. Levné medy z velkých řetězců také často obsahují látky zabraňující krystalizaci, zůstanou tedy déle tekuté, ale bohužel "obohacené" o chemické látky. Tyto medy mohou být také zbavené pylových zrn, které jsou sice základem krystalizace, ale které jsou zároveň velmi cennou složkou, která pomáhá v boji proti alergiím. Stejně tak jsou často "ředěné" různými náhražkovými sirupy a výsledný produkt nemá se skutečným medem mnoho společného. Náš med sice časem začne krystalizovat, na hodnotě mu to ale nijak neubírá. Zkrystalizovaný med navíc můžeš snadno rozehřát ve vodní lázni, jen pozor, aby teplota nepřesáhla 45 stupňů.

Použití:

Pro svou přirozenou tekutou konzistenci je ideální do čajů, domácích limonád, jako sladidlo, do slané kuchyně pro přípravu marinád, dressingů, do snídání a na mlsání :) 

Složení:

Med květový z oblasti lesa pocházející většinou z květů např. maliníku, ale obsahující i stopy medovice. Tento med má čistě přírodní složení. Pochází z obnovitelných zdrojů a výrobní procesy jsou šetrné k přírodě.

Hmotnost:

 950 g

Země původu:

Česká republika

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 23.5.2023
S produkty Bzukot jsem velmi spokojen.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 2.6.2023
Moc děkujeme :-)